Якісний квартальний календар – запорука ефективної роботи упродовж року!

Квартальний календар

Важливість календаря сьогодні важко переоцінити, адже він є невід’ємною частиною життєдіяльності ділових людей. Так, саме за допомогою календарів ми систематизуємо робочий день, призначаємо зустрічі, працюємо над своєчасністю виконання завдань. А саме від цих факторів залежить не лише дохід, а й позитивний імідж компанії.

Найбільшим попитом користується саме квартальний календар. У ньому ми бачимо одразу три місяці, що забезпечує високий рівень його практичності, зокрема, можливість планувати роботу на 2-3 місяці. Незамінним такий календар є для офісних працівників, яким потрібно чітко планувати свої дії. Потрібен він і керівнику установи, якому важливо не пропустити ділову зустріч чи нараду, вчасно розподілити завдання і проконтролювати їх виконання. Для бухгалтера – це можливість вчасно подавати звітність, готувати необхідні документи.

Варто пам’ятати, що у наш час фірмовий календар вже давно став частиною корпоративної культури установи, а також є чудовим засобом реклами і цікавим маркетинговим ходом.

Саме тому організації щороку стараються випустити іміджеві календарі як для власного користування, так і в якості бізнес-подарунку для клієнтів і партнерів. Адже стильний календар з символікою установи – ефективний і довготривалий носій реклами, який упродовж цілого року знаходитиметься перед очима потенційних клієнтів.

Зважаючи на це розробку корпоративного календаря варто довірити професіоналам, які знають яким чином забезпечити його якість та довговічність.

Квартальні календарі від Студії Друку це:
– надійність – календар не деформується з часом, адже у результаті склеювання кількох шарів картону має товщину 2 мм., а титульна сторінка додатково ламінується;
– інформативність – обкладинка і три рекламних блоки дозволяють розмістити максимум необхідної інформації про Вас для клієнтів і партнерів;
– унікальність – розробка індивідуального дизайну саме для Вас;
– декілька варіантів календарної сітки;
– додаткові послуги – тиснення, фольгування, лакування.

Також при розробці квартального календаря пропонуємо звернути увагу на такі важливі фактори:
– уникайте надлишку даних в інформаційних блоках – це розпорошуватиме увагу і заважатиме сконцентруватися на основних елементах;
– приділіть увагу цікавому дизайну, який буде запам’ятовуватися й одразу нагадуватиме про Ваше підприємство;
– продумайте максимальну функціональність календаря, зазначивши у сітці важливі для Вашої організації дати, професійні свята, дні здачі звітності чи навіть дні народження співробітників або партнерів.

Як бачимо, квартальний календар – це не так просто як здається на перший погляд, але відповідальний підхід до його підготовки стане ознакою престижу і впізнання Вашого бренду, а також засобом ефективної організації роботи Ваших співробітників.

Нижче на відео показано процес виготовлення календарів