ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК в Тернополі

Що являє собою широкоформатний друк, для чого він потрібен та які види широкоформатного друку існують. Краща цінова пропозиція на широкоформатний друк у Тернополі.

Широкоформатний друк в Тернополі – реклама, яку побачать

Яскрава, соковита й приваблива зовнішня реклама – запорука ефективності рекламної кампанії. Домогтися такого ефекту допоможе широкоформатний друк. Цей вид реклами вимагає від поліграфічних компаній особливих умов виробництва. Широкоформатний друк спрямований на виготовлення рекламних банерів, стендів, афіш, постерів, табличок та інших видів продукції.

Щодня ми бачимо яскраві бігборди, барвисті вітрини магазинів, сітілайти. Сьогодні стало нормою, коли над проїжджими частинами доріг рясніють величезні рекламні щити, що зазивають скористатися послугами або купити товар.

Широкоформатний друк поділяється на два види:

 1. Зовнішня реклама. Розміщується на вулиці, привертає увагу оригінальним дизайном та різними формами.
 2. Інтер’єрна реклама. Стане відмінним доповненням дизайну приміщення. Можна оформити не тільки комерційний простір, а й квартиру, кімнату.

Популярність цього виду друку цілком обґрунтована, оскільки користі від реклами на сітілайті набагато більше, ніж від реклами на ТБ. Рекламно-поліграфічна компанія «Студія Друку» володіє досвідом та необхідним обладнанням для створення широкоформатного друку.

Широкоформатний друк

Сольвентний і екосольвентний широкоформатний друк: плюси й мінуси

Більшість рекламних біг-бордів, стендів оформлені в яскравих фарбах. Спеціальним чорнилом наносяться кольорові зображення на носії. Такий спосіб називається сольвентним друком. Кольоровий роздрук користується попитом на рівні офсету, шовкографії та цифри. Сольвент має властивість розчиняти тканину, каучук, масла та інші матеріали, завдяки чому його можна застосовувати у фарбах. Для сольвентного друку використовують широкоформатний принтер. Фарбувальні частинки, проникаючи у матеріал, розчиняють його. Тим самим матеріал і чорнило стають єдиним цілим.
широкоформатний друк тернопіль

Головна перевага сольвентного друку – зображення не втрачають своєї яскравості та барвистості ні за яких погодних умовах. Серед інших переваг фахівці виділяють такі моменти:

 • перед друком не потрібна попередня підготовка матеріалу;
 • чорнила сохнуть дуже швидко;
 • фарба стійка до дії абразивних речовин;
 • зображення не змивається, не тріскається;
 • широкоформатний друк на матеріалі сольвентними чорнилами коштує набагато дешевше, ніж інші види друку.

 

Поряд з перевагами сольвентний друк має деякі мінуси: фарби досить токсичні та виділяють різкий, неприємний запах, якість малюнка відносно низька, що обмежує використання лише зовнішньою рекламою. Розділова здатність сольвентного друку у компанії «Студія Друку» від 360 до 720dpi.

У поліграфії особливим попитом користується екосольвентний друк. Тут також застосовуються спеціальні чорнила, однак вони суттєво менш токсичні та не мають різкого запаху, на відміну від сольвенту. Серед інших переваг екосольвентного друку – висока якість малюнка, стійкість до вологи, можливість використовувати для друку елементів інтер’єру, фотоякість з розділовою здатністю до 2880dpi.

Основне застосування – зовнішня реклама, але можна використовувати й для створення фотошпалер, картин на полотні, постерів, афіш, виставкових стендів та POS матеріалів.

Не зважаючи на те, що широкоформатний друк – найбільш поширений вид рекламної поліграфії, не всі рекламні компанії можуть дозволити собі займатися нанесенням зображення на полотна. «Студія Друку» – лідер на ринку поліграфічних послуг у напрямку широкоформатного друку в Тернополі. У нашому розпорядженні 3 друкарські машини, що дає можливість виконувати роботи будь-якого рівня складності.

Наявність машин для екосольвентного друку дозволяє виготовляти рекламну продукцію високої якості – до 2880 dpi. У роботі використовуються тільки оригінальні чорнила, які не мають шкідливих домішок, володіють стійкістю та забезпечують яскраву передачу кольору.

 
широкоформатний друк в тернополі

Який широкофрматный друк у нас можна замовити:

 • банери;
 • сіті-лайти;
 • постери для біг-бордів;
 • фотошпалери;
 • рекламні плівки для транспорту;
 • наклейки;
 • скіналі;
 • прапори;
 • афіші;
 • стенди та багато іншого.

На офіційному сайті компанії https://sd.te.ua/ можна ознайомитися з портфоліо та послугами. У нас прийнятний прайс на широкоформатний друк.

Співробітники компанії – люди, які знають свою справу, тому ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджерів. Крім того пропонуємо унікальну послугу з безкоштовної розробки макету для друку, додрукарської підготовки та адаптації Вашої реклами для друку у «Студії Друку».

Оформити замовлення дуже просто: по телефону або безпосередньо в офісі. Працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9 до 18 години. Шукаєте, де замовити широкоформатний друк в Тернополі? Завітайте до «Студії Друку» за адресою: вул. За Рудкою, 33, оф. 21.

Перейти до сторінки контактів