Культура
якісного друку

Новий слоган до 20‑ти річчя «Студії Друку»
У поліграфічному бізнесі важ­ливо поставити перед собою декілька цілей або як побудувати культуру якісного друку в Україні.

Передусім, треба вивчити продукт і щоразу помічати, де його можна вдосконалити. Таким чином, ще 20 років тому ми стали адептами якості. Іннова­тивність бізнесу — це про точкові покращення в процесі, а не набір відразу готових рішень. Так, свого часу ми першими на ринку України імпортували і запустили декоративні лаки з ефектами піску, морозяного вікна, об’ємної краплі. Також були серед тих, хто наважився почати роботу з трафаретним гліттером та шовко­графічним фольгу­ванням, коли для ринку це було ще невластиво. Серед наших розробок є власна унікальна технологія сублімації. Сьогодні нас вирізняє комплекс­ний підхід до вирішення задач — до одного виробу можуть бути залучені усі 4 відділи виробництва, якщо міксуючи техніки друку нам вдається досягти найкращого результату.

Другий аспект — це команда. Зібрати професіоналів у такій вузькій галузі реально, але набагато складніше і надійніше — зростити їх у компанії. Най­головніше, що нас обʼєднує — цінності. Саме тому вдається тримати високий рівень якості продукту незалежно від зовнішніх обставин, забез­печувати сервіс та well-being у колективі. У нашому офісі ви можете десять або й двадцять років зустрічати ті ж обличчя – експерти навчаються, експеримен­тують та проходять професійне становлен­ня всередині бізнесу та мають достатньо мотивації, щоб не змінювати це середовище.

20 років нашим слоганом було «У нас замовляють найкращі!». Цьогоріч ми обрали звучати як «Культура якісного друку». Це відбулося не тому, що в нас змінився клієнт, а тому що тепер ми спільно будуємо щось більше. Сьогодні Студія Друку — це вже спільнота.
Щомісяця замовлення постій­них клієнтів становлять близько 70%, що свідчить про те, що перше замовлення з мінімальною ймовірністю стане останнім. До співпраць та партнерств залучаємо лише ті підприємства або особисті бренди, які поділяють світогляд компанії.
Студія Друку — соціально-відповідальний бізнес: ведеться перманентна робота по волонтерському сектору, також реалізовуємо спеціальні проєкти в мистецькій та освітній галузях.

Культура якісного друку — це про систему цінностей, яку поділяють усі причетні до Студії Друку. Від першого клієнта до топ-менеджерів, від реалізації тестового зразка до масштабних корпора­тивних замовлень. У нас все ще замовляють найкращі, а про результат скажете Ви, коли отримаєте свою поліграфію.

Почнімо!

Уточнити вартість друку?

Маєте макет готовий до друку чи ідею, яку наші дизайнери перетворять на шедевр?
Ми порахуємо вартість Вашого замовлення, погодимо технічне завдання для дизайнерів та виготовимо
Ваше замовлення вчасно та якісно.

Допомога з прорахунком