ДРУК

ТЕКСТИЛЮ

Почнімо!

Уточнити вартість друку?

Маєте макет готовий до друку чи ідею, яку наші дизайнери перетворять на шедевр?
Ми порахуємо вартість Вашого замовлення, погодимо технічне завдання для дизайнерів та виготовимо
Ваше замовлення вчасно та якісно.

Широко­форматний друк у Терно­полі — реклама, яку побачать!

Яскрава, соковита й приваблива зовнішня рек­лама – запорука ефектив­ності рекламної кампа­нії. Домогтися такого ефекту допоможе широко­форматний друк. Цей вид реклами вимагає від поліграфічних компаній особ­ливих умов вироб­ництва. Широкоформатний друк спря­мований на виготовлення рекламних банерів, стендів, афіш, постерів, табличок та інших видів продукції.

Щодня ми бачимо яскраві бігборди, барвисті вітрини магазинів, сітілайти. Сьогодні стало нормою, коли над проїжджими частинами доріг рясніють величезні рекламні щити, що зазивають скориста­тися послугами або купити товар. Популярність цього виду друку цілком обґрунтована, оскільки користі від реклами на сітілайті набагато більше, ніж від реклами на ТБ чи радіо. Рекламно-полі­графічна ком­панія «Студія Друку» володіє досвідом та необхідним обладнанням для створення широко­форматного друку. У нашому розпорядженні 4 друкарські машини, що дає можливість виконувати роботи будь-якого рівня складності.
Співробітники компанії – люди, які знають свою справу, тому ви завжди можете звернутися за консультацією до менедже­рів. Крім того пропонуємо унікальну послугу з безкоштовної роз­робки макету для друку, до­друкарської підготовки та адаптації Вашої реклами для друку у «Студії Друку».

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО

ШИРОКО­ФОРМАТНИЙ ДРУК

Зовнішня екстер'єрна реклама.

Розміщується на вулиці, привертає увагу оригі­нальним дизайном та різними формами.
Характеризується фарбами стійкими до погодніх чинників, таких як сніг, дощ, сонячне опромінення. Зазвичай друкується соль­вентними або УФ-чорнилами з розділовою якістю друку до 720dpi.
Оскільки зовнішня реклама розглядається з достатньої відстані, то для економії чорнил та коштів Замов­ника використовується друк з низькою розділовою якістю і розміром краплі 30пл.

Такий якість друку називається: Outdoor Друк

Інтер’єрна реклама.

Стане відмінним допов­нен­ням дизайну приміщення. Можна оформити не тільки комерційний простір, а й квартиру, кімнату. Характери­зується висо­кими вимогами до кольоро­передачі. Друкується еко­сольвент­ними, водними, латексними та УФ-чорнилами.

Інтер’єрний друк споживач зазвичай розглядає дуже уважно і зблизька. Тому для такого друку використо­вуються принтери з максимальною розділовою якістю, невеликою швидкістю друку, щоб позбутись артефактів і мінімальним розміром друкованої краплі 3пл.

Такий якість друку називається: Фото Друк

Соль­вент­ний та еко­сольвент­ний друк. У чому різниця?

Жорсткий сольвент.

Більшість рекламних біг­бордів, афіш та постерів оформлені в яскравих фарбах. Спеціальним чорнилом наносять­ся кольорові зображення на носії. Такий спосіб називається сольвентним друком. Сольвент (розчинник) має власти­вість розчиняти ПВХ, плівку та інші матеріали, завдяки чому його можна засто­совувати у фарбах. Для сольвентного друку викори­стовують широко­форматні принтери. Краплі фарби, проникаючи у матеріал, розчиняють його. Тим самим матеріал і чорнило стають єдиним цілим.
Серед інших переваг фахівці виділяють такі:
• перед друком не потрібна попередня підготовка мате­ріалу;
• чорнила сохнуть дуже швидко;
• зображення не зми­вається, не тріска­ється;
• широкоформатний друк сольвентними чорнилами коштує набагато дешевше, ніж інші види друку.
Поряд з перевагами сольвентний друк має деякі мінуси: фарби досить токсичні та виділяють різкий, неприємний запах, якість малюнка відносно низька, що обмежує використання лише зовніш­ньою рекламою.
Розділова здатність сольвент­ного друку у компанії «Студія Друку» від 360 до 720dpi.

Екосольвент.

У поліграфії особливим попитом користується екосольвентний друк. Тут також застосовуються спеціальні чорнила, однак вони суттєво менш токсичні та не мають різкого запаху, на відміну від сольвенту. Серед інших переваг екосольвентного друку – висока якість малюнка, стійкість до вологи, можливість вико­ристовувати для друку елементів інтер’єру, фото­якість з розділовою здатністю до 2880dpi.
Екосольвентний друк викори­стовується для створення фотошпалер, картин на полотні, постерів, афіш, виставкових стендів та POS матеріалів.
Також еко­сольвентним друком друкуються неве­ликі наліпки і шильди для про­мисловості та торгівлі.

У випадку, якщо Замовник надає перевагу якості та довго­вічності над еко­номіч­ністю – ми завжди рекомендуємо еко­сольвентний друк.

Допомога з прорахунком