Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44
sd-Free-Design-min

Безкоштовний дизайн

Поліграфічна компанія “Студія Друку” здійснює розробку першого макету для подальшого друку у нас абсолютно безкоштовно*.

Наші дизайнери запропонують Вам рішення на основі Ваших побажань та технічного завдання на розробку макету. Не залежно від того, чи Вам потрібно каталог на сотню сторінок, чи найпростіший банер «оренда/продаж», чи календар, чи набір сувенірів для конференції — ми створимо професійний дизайн Вашої продукції. Ми забезпечимо впізнаваність Вашого бренду за рахунок унікальних дизайн-рішень, що будуть відтворюватись у всій вашій продукції. Якщо ви вже маєте брендбук – то наша команда дизайнерів використає його для вашої продукції з врахуванням технологічності та читабельності.
Мало того, ми одразу зробимо дополіграфічну підготовку макету до друку, проведемо відповідну кольорокорекцію щоб результат відповідав макету. Якщо у вас вже є макет, то дополіграфічну підготовку та кольорокорекцію ми також здійснимо безкоштовно.*

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте комплексне обслуговування не маючи додаткових витрат на пошуки дизайнера та оплату його послуг.
Крім того ми гарантуємо безкоштовне зберігання електронного макету Вашої продукції на наших серверах протягом 5-ти років.

В зв’язку з необхідністю забезпечення найкращого дизайну для наших клієнтів, а також з неможливістю контролю якості та дотримання технологій друку у інших друкарнях, наша дизайн-студія не надає послуг дизайну без подальшого друку у нас.

Звичайно безкоштовного сиру не буває.
Для захисту своєї інтелектуальної праці всі макети, що розробляються у дизайн-студії нашого підприємства, залишаються власністю компанії «Студія Друку» та афільованих до нього осіб і не може бути переданий будь-яким особам ( в т.ч. Замовнику) без викупу та погодження з відповідальною особою нашої компанії. Викуп дизайну можливий через 60 днів з дня передачі Замовнику надрукованої продукції. Вартість у таблиці нижче. Замовляючи продукцію з безкоштовним дизайном Ви автоматично погоджуєтесь з вищеозначеними умовами.

Якщо дизайн Вашої продукції потребує використання високоякісних сторонніх фото, ілюстрацій чи векторних зображень, то ми рекомендуємо скористатись платними фотобанками: Shutterstock та Adobe Stock.
Викуп будь-якого зображення з фотостоків вартує 132 грн. за 1 шт.

* Послуга “безкоштовного дизайну” надається за умови замовлення друку однотипної продукції на суму більшу 880 грн. з ПДВ.
** Послуга “безкоштовного дизайну” не надається для проектів, де потрібно розробляти технічні креслення – це робота інженерів чи архітекторів, і вони її зроблять краще за нас.
*** Послуга “безкоштовного дизайну” не включає компʼютерний набір тексту у будь-якій формі.
**** Викуп зображень з фотобанків здійснюється на умовах стандартних ліцензій цих фотобанків.

Вартість викупу дизайн-макету*

*Викуп дизайну можливий через 60 днів після передачі Замовнику надрукованої продукції.
 • Дрібні дизайн-рішення
  220
  Візитки, бланки, сувенірна продукція, кишеньковий календар, шильди та наліпки, пакети.
  Ціна за 1 шт. Каталоги за одну сторінку
 • Середні дизайн-рішення
  440
  Постер, афіша, меню, дизайн футболки, банер, оцифрування лого, вітальні листівки і запрошення, вітрина.
  Ціна за 1 шт.
 • Складні дизайн-рішення
  880
  Буклет, листівка, флаєр, хенгер, плакат, настінний або настільний календар, етикетка, папка, блокнот.
  Ціна за 1 шт.

Розробка логотипу та брендбуку

Дизайн-студія поліграфічної компанії “Студія Друку” надає послуги з розробки логотипу та створення брендбуку.

Створимо для Вас унікальний торговий знак, який стане містком для сталої комунікації Вашого бренду з споживачем. Не забувайте, що лого забезпечує швидку впізнаваність бренду та відмінність від конкурентів.

Унікальний фірмовий знак, відповідні шрифти і кольорові палітри повинні відповідати цінностям Вашого бренду та стати основою єдиної системи візуальної комунікації для всіх елементів фірмового стилю.

Логотип – це основа айдентики. Він повинен бути чітко ідентифікованим та відповідати ідеології бренду. Логотип може і має бути використаний на всіх матеріалах, пов’язаних з компанією.

Окрім логотипу “Студія Друку” пропонує комплексний підхід і розробку повноцінного брендбуку для Вашої компанії. Дотримання основних правил такого документу дозволяє масштабувати Ваш бізнес без додаткових втрат на позиціонування і рекламну підтримку.

Розробка логотипу

UAH 4400
 • 2-3 обгрунтовані ескізи

Портфоліо лого розроблених у "Студії Друку"

Етапи розробки логотипу