Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44

Наліпка — широкоформатний друк | Ціни

Самоклеюча плівка
Хороша якість до 720 dpi
Фотоякість до 2880 dpi
Вартість у грн. за 1 метр квадратний.
Без ПДВ.
Друк
Друк і ламінація
Друк, ламінація та фігурна порізка
Друк
Друк і ламінація
Друк, ламінація та фігурна порізка
OraJet 3640 (рекламна плівка)
280
400
600
360
480
680
Перфоплівка OneWayVision (для вітрин і автоскла)
400
540
480
620
Oracal 641 з подвійним друком (для світильників)
400
540
480
620
Транспортна плівка Orafol 3651 (5 років гарантії)
720
1000
OraJet 3105HT (для надскладних поверхонь)
1000
1400
1600
Постійним клієнтам та рекламним агентствам надаються знижки
Приклад: Необхідно 25 прямокутних наліпок розміру 21 х 30см. із захисною ламінацією. Вулична якість.
Розрахунок: 0,21м х 0,30м х 25шт х 400грн/м. = 640грн.
За потреби цю суму можна розділити на кількість.

Наклейки

Наліпка – чи замислювалися Ви коли-небудь яка кількість наліпок Вас оточує у щоденному житті? Вони скрізь – на техніці, продуктах харчування, миючих засобах, косметиці, меблях, товарах найрізноманітніших брендів… Студія Друку приймає замовлення на друк наліпок щоденно! І це не дивно, адже стікери і наклейки – це один із дієвих видів нагадуваної реклами.

Наліпки значно прискорюють процес маркування чи сортування товарів на великих складах, торгових центрах. Вони – невід’ємна частина у роботі маркетологів і рекламодавців, адже яскраві зображення завжди привертають увагу. Важко уявити cучасний світ без рекламних та застерігаючих наліпок у транспорті, на виробництві, у офісі. Навіть у домашньому побуті є місце наклейкам – вони цікаве і, що не менш важливо, практичне доповнення до контейнерів з різними видами харчових продуктів на кухні.

Кожен захід – чи офіційний, діловий, чи розважальний – послуговується наліпками як засобом ідентифікації. Також це доступний і швидкий спосіб оформлення іміджевої продукції.

А яким скарбом є наклейки з улюбленими героями для дітей! Студія Друку в цьому вже неодноразово переконалася!

Друк зовнішньої реклами також не обходиться без наліпок – яскраві вітрини магазинів, закладів харчування, салонів краси, найрізноманітніші написи і зображення на транспорті тощо – усе це великі наклейки.


Ми пропонуємо широкоформатний друк у двох альтернативних якостях:

Хороша якість до 720dpi — для зовнішньої реклами, що розглядатиметься з достатньої відстані. При цьому друці досягається економія чорнил та коштів Замовника та використовується друк з низькою розділовою якістю і розміром краплі 30пл.

Фотоякість до 2880dpi — інтер’єрний друк споживач зазвичай розглядає дуже уважно і зблизька. Тому для такого друку використовуються принтери з максимальною розділовою якістю, невеликою швидкістю друку, щоб позбутись артефактів і мінімальним розміром друкованої краплі 3пл.

Друкуються такі наклейки на самоклеючій плівці. Наша компанія понад 20 років тому обрала основною плівкою для друку німецьку самоклейку Oracal за бездоганну якість та репутацію. Ми використовуємо понад 5 різновидів самоклейкої плівки у друці для різних поверхонь та умов експлуатації. Рекламу на транспорті друкують на спеціальній транспортній плівці – вона більш еластична і довговічніша, стійка до регулярного миття автомобілів, тим самим зберігаючи свою яскравість й ефектний вигляд. Тому це чудове рішення для брендування авто. Для промисловості використовуємо спеціалізовані плівки, як то з посиленим клеєвим шаром, що дозволяє наклеювати їх хоч на запилені вироби, хоч на вироби у мастилі. Для зовнішньої реклами – використовуються плівки, що не бояться погодніх чинників: дощ, сніг, мороз, сонячне опромінення.

А ще наші дизайнери безкоштовно допоможуть розробити цікавий дизайн Вашої наклейки і підготують його до друку. Тому, якщо шукаєте якісний і яскравий варіант – тоді Вам у Студію Друку!