Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44
20 років "Студії Друку"

20 років — вагомий внесок у поліграфію Тернополя

2023 року Студія Друку святкує 20-річчя на українському ринку поліграфії.

17 червня 2003 року все розпочалось з ідеї свідомого підприємництва, що буде працювати на якість і формувати власні цінності.
Сьогодні ми можемо простежити цей шлях.

Першим уроком, який ми, як бізнес, винесли для себе — коли йдеться про швидко, якісно і бюджетно, то завжди можна обрати лише 2 фактори з трьох. Тому коли починаєш роботу, потрібно визначити пріоритетність разом з клієнтом. Ця проста концепція дозволяє уникнути невиправданих очікувань та реалізовувати замовлення виходячи із запиту клієнта, а не власних амбіцій. Прозорі комунікації — це ключ до перетворення першого замовлення у постійну співпрацю.

Другий урок про команду. Для того, щоб люди залишались мотивованими, вони повинні відчувати власну цінність в колективі. Корпоративна політика компанії сьогодні – це, радше, family-type business. Ця злагодженість виникла і через спільний досвід криз, і через спільні досягнення. У поліграфії результат – це те, що можна побачити і відчути на дотик, тому кожен учасник команди має можливість постійно слідкувати за своїм прогресом та робити відчутні кроки до вдосконалення.

Третій урок про тих, хто з нами поруч 20 років. Клієнти та партнери — це люди, яким потрібен хороший результат, та ми завжди стараємось дати більше, ніж вони передбачають. Зусилля або ресурси, яких це коштує, завжди варті інвестицій, адже будуючи саме стосунки з людьми, а не торгівельні звʼязки, нам вдається десятиліттями працювати з тими ж брендами і разом зростати і масштабовуватись.

Історія «Студії Друку» про помилки і перемоги, про складні часи і стрімкі злети, про технології та інновації, але найбільше — про людей. Коли на День Народження компанії приходять привітати майже усі її працівники за усі 20 років — це свідчить про те, що наші цінності сформувались.

Далі — більше.

Контакти

вул. За Рудкою, 33, оф. 21,
Тернопіль, Україна 46003

понеділок • п'ятниця
9:00 • 18:00