БАНЕРИ

ШИРОКО­ФОРМАТНИЙ ДРУК

Ціна за банер з друком.

Outdoor Друк

Економний друк для зовнішнього розміщення з якістю до 720dpi. Гарантія до 24 місяців на вигорання.

Банер для біллборду

6 х 3 м
90.00  ₴/шт без ПДВ
 • Підгин периметра та люверси кожні 30см.
 • Гарантія на вигорання 1 рік.
 • Морозостійкий литий банер щільністю 450-510 гр/м2.

Банер "Оренда"

3 х 1м чи 2 х 1,5м
24.90  ₴/шт без ПДВ
 • Підгин периметра та люверси кожні 30см.
 • Гарантія на вигорання 1 рік.
 • Морозостійкий литий банер щільністю 450-510 гр/м2.
ТОП

Фото Друк

Високоякісний інтерʼєрний друк з розділовою якістю до 2880dpi. Стійкий до зовнішніх впливів.

160 х 60см

X-banner
35.00  ₴/шт без ПДВ
 • Монтаж за 60 секунд.
 • Сумка у комплекті.
 • Зроблено в Україні.
 • Конструкція 25.00  ₴/шт
 • Банер 10.00  ₴/шт.

180 х 80см

X-banner
40.00  ₴/шт без ПДВ
 • Швидкий монтаж 60 сек.
 • Міцна конструкція.
 • Текстильна сумка.
 • Конструкція 25.00  ₴/шт
 • Банер 15.00  ₴/шт.

Roll-Up

100 х 200см
95.00  ₴/шт без ПДВ
 • Висувна конструкція
 • Надійна фіксація планки
 • Текстильна сумка.
 • Конструкція 75.00  ₴/шт
 • Банер 20.00  ₴/шт.

2.00  ₴ — мінімальне замовлення.
Замовлення понад 20.00  ₴без­коштов­ний дизайн.
Додатково можна придбати УФ-стійкі стяжки — 0.05  ₴/шт.

Оплата: карткою, готівкою, без­готівкова з ПДВ, без­готів­кова без ПДВ.
Постійним клієнтам та рек­лам­ним агент­ствам надаються знижки.

Приклад:
Необхідно інтер’єрний банер для мобільної конструкції розміром 200 х 120см. з люверсами по периметру.

Розрахунок:
Кількість люверсів дорівнює довжині периметру банеру розділеному на крок встановлення люверсів.
(2,00м + 1,2м) х 2 / 0,30м = 22шт.

Площа банеру х тираж х ціну друку з якістю Фото Друк + кількість люверсів х ціну за 1 люверс.

2,00м х 1,2м х 1шт х 9.00  ₴/м. + 22 люверси х 0.15  ₴/шт. = 24.90  ₴.

ПРО БАНЕРИ

Банери

Продовжують займати топові позиції серед інструментів зовнішньої реклами. Насамперед через очевидну перевагу у вартості та довговічності. У Студії Друку ми даємо гарантію на рік, проте практично усі наші клієнти використовують їх значно довше. Мали навіть випадок, коли отримали замовлення на новий банер через 8 років після монтажу попереднього і причина була тільки у тому, що змінились контактні дані цього клієнта.

Які ще переваги? Ми підібрали відповідне полотно ПВХ та стійкі фарби, тому яскравість та контрастність не зникають впродовж років. Секрет витривалості також у метеостійкості литої банерної тканини, тому наші банери нейтральні як до морозу, так і до УФ-випромінювання.

Монтаж

. Існує 2 основних методи закріплення банеру на площині:
 • безкаркасні — це кріплення банеру на стіну, фасад чи площину за допомогою дюбелів, цвяхів чи інших елементів кріплення напряму до площини через попередньо встановлені люверси (металеві кільця);
 • каркасні — виготовляється спеціальна основа (каркас), до якої кріпиться банер.

Рекомендації від Студії Друку щодо доцільності цих двох способів монтажу:

Якщо0 банер великий і кріпиться ззовні приміщення, то краще виготовляти металевий каркас, тоді виміряти внутрішній розмір цього каркасу і замовити у нас банер дещо меншого розміру (- 50мм з кожного боку) для того, щоб натягнути банер на каркас за допомогою стяжок. При замовленні такого банеру не забудьте про опції “підвороту краю” (у “Студії Друку” — безкоштовно) та набивання люверсів по периметру із кроком 250-500мм (ми стандартно набиваємо їх з кроком 300мм). Зверніть увагу, що для зовнішнього використання потрібно застосовувати УФ-стійкі стяжки (чорного кольору).

Для невеликих банерів або банерів внутрішнього використання можна використати каркас з дерев’яної рейки (40х40мм). У такому випадку потрібно замовити банер більшого розміру (+40мм з кожного боку), щоб обігнути каркас та причепити банер за допомогою меблевого степлера та скоб. У цьому випадку не потрібно робити підворот банеру та набивати люверси.

Для величезних банерів, брендмауерів, зазвичай банер склеюється з кількох смуг (максимальна ширина рулону банера — 3200мм), а по периметру робляться клапани для розміщення в них металевих труб, що мають зовнішні натяжні механізми.

Види банерів


Вибір матеріалу для виготовлення банерної реклами першочергово залежить від умов використання.

Литий банер
Найбільш стійкий до фізичного впливу. Для виготовлення використовується поліестерова сітка, яку поміщають у розігріте рідке ПВХ, яким матеріал просочується для досягнення однорідності.
Банер розрізняють за щільністю (густиною) від 340 гр на 1 м² до 900 гр на 1 м². Ми використовуємо литий банер щільністю від 440гр/м². до 510 гр/м². Щільніші банери 600-900гр/м² використовуються для виготовлення автомобільних тентів або конструкцій з високим вітровим навантаженням.

Ламінований банер
Такий банер виготовляється шляхом ламінування тонкої ПВХ-плівки на поліестерову сітку. Він дешевший у виробництві, але боїться морозу, згину, фізичного впливу. Саме тому «Студія Друку» не використовує ламінований банер у своєму виробництві. Адже якість продукції — передусім.

Банерна сітка
Єдина відмінність між банерною сіткою та литим банером – це перфорація полотна. Банерна сітка дозволяє пропускати світло до 30%. Типово використовується для приховання фасадних будівельних робіт – сітка затримує будівельне сміття і виглядає естетичніше. За рахунок перфорації всередину проникає свіже повітря та природне світло, але через це яскравість та контраст малюнку буде нижчим, ніж у литого банеру. Також банерну сітку застосовують при потребі розмістити банерну рекламу у вітронавантажених місцях і коли потрібно задіяти площі фасадів та стін, які цільова аудиторія розглядатиме зі значної відстані.

Двосторонній банер.
Хоч економічніше та надійніше використати два односторонні банери, такий варіант теж використовується. Зазвичай двосторонній банер зустрічається над транспортними артеріями, тому для зменшення вітрового навантаження у банерній тканині прорізаються вітрові кишені у формі букви “U”. Щодо інших характеристик – вони ідентичні до литого банера.

Запрошуємо для детальної консультації та замовлення до “Студії Друку” — допоможемо обрати банер, які роками буде приваблювати потенційних клієнтів до Вашої компанії. Дизайн для банерів розробляємо безкоштовно.

Швидке замовлення банеру

Виберіть один з видів друку та додаткові послуги:

Раді, що Ви вже добрались сюди, на всякий випадок — звірте наші загальні вимоги до файлів.

Я хочу замовити банер

Допомога з прорахунком