Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44

Банер — широкоформатний друк | Ціни

Банерна тканина
Хороша якість до 720 dpi
Фотоякість до 2880 dpi
Вартість у грн. за 1 метр квадратний.
Без ПДВ.
Друк
Друк
Банер литий 450-510 гр/м.кв. (морозостійкий)
280
360
Банерна сітка Mesh (перфорований банер)
280
Банер двосторонній BlockOut (непросвітний)
560
720
 • Підворот банера під люверси
  безкоштовно
  Підворот та проклеювання банера здійснюється за умови подальшого набивання люверсів у "Студії Друку".
  Ціна за 1 метр погонний. Підворот не більше 50мм
 • Зклеювання банерів
  80
  Зклеювання надрукованих полотен банерів, для виготовлення гігантських брендмауерів.
  Ціна за 1 метр погонний. Якщо коротша сторона Вашого банера менша 3200мм - то зклеювання не потрібне
 • Люверси
  6
  Ручне або автоматичне набивання люверсів на банер.
  Ціна за 1 шт.
Постійним клієнтам та рекламним агентствам надаються знижки
Приклад: Необхідно інтер’єрний банер для мобільної конструкції розміром 200 х 120см. з 4 люверсами по кутах.
Розрахунок:
2,00м х 1,2м х 1шт х 360грн/м.(фотоякість) + 4люверси х 6грн/шт. = 888грн.

Банери

Сьогодення насичене неймовірною кількістю зовнішньої реклами. Однак найпопулярнішим видом візуальної реклами є банерна реклама. Друк банеру – це легкий і економічно доцільний спосіб для досягнення цілей маркетингової стратегії. Зазвичай банери розміщуються вздовж автомагістралей, ззовні та всередині торгових центрів, на фасадах торгових точок чи «глухих» фасадах великих будівель.

Банерна реклама має безліч переваг:

Довговічність — банери надруковані у «Студії Друку» мають гарантію на друк один рік, але зазвичай слугують суттєво довше. Рекордсменом у нашому досвіді був банер, який власник захотів змінити через 8 років, бо змінились телефонні номери.

Швидке розміщення та демонтаж — однією з головних переваг банерів є швидкий монтаж за допомогою дюберів чи монтажних стяжок через люверси. За лічені хвилини Ви зможете розмістити банер на своїй площині, а також зняти його при потребі і перемістити на іншу локацію чи поверхню.

Висока контрастність — ПВХ полотно банера надзвичайно якісно сприймає друк, однак не дозволяє фарбам втратити яскравість і контрастність.

Метеостійкість — «Студія Друку» у своїй роботі використовує лише литу банерну тканину, що стійка до УФ-випромінювання та значних від’ємних температур (морозу).Монтаж:

Існує кілька способів закріплення банеру на площині, та в першу чергу вони поділяються так:

Безкаркасні — це кріплення банеру на стіну, фасад чи площину за допомогою дюбелів, цвяхів чи інших елементів кріплення напряму до площини через попередньо встановлені люверси (металеві кільця).

Каркасні — у цьому випадку спочатку виготовляється каркас, а вже до нього кріпиться банер.

Якщо банер великий і кріпиться ззовні приміщення, то ми рекомендуємо виготовляти металевий каркас, тоді виміряти внутрішній розмір каркасу і замовити у нас банер дещо меншого розміру (-50мм з кожного боку) для того, щоб натягнути банер на каркас за допомогою стяжок. При замовленні такого банеру не забудьте про опції “підвороту краю” ( у “Студії Друку” — безкоштовно) та набивання люверсів по периметру із кроком 250-500мм (ми типово набиваємо люверси з кроком 300мм). Зверніть увагу, що для зовнішнього використання потрібно застосовувати УФ-стійкі стяжки (зазвичай вони чорного кольору).

Для невеликих банерів або банерів внутрішнього використання можна використати каркас з дерев’яної рейки (40х40мм). У такому випадку вам потрібно замовити банер більшого розміру (+40мм з кожного боку), щоб обігнути каркас та причепити банер за допомогою меблевого степлера та скоб. У цьому випадку не потрібно робити підворот банеру та набивати люверси.

Для гігантських банерів, брендмауерів, зазвичай банер склеюється з кількох смуг (максимальна ширина рулону банера — 3200мм), а по периметру робляться клапани для розміщення в них металевих труб, що мають зовнішні натяжні механізми.

Види банеру

Вибір матеріалу для виготовлення банерної реклами першочергово залежить від умов використання.

Литий банер.
Для виготовлення цієї банерної тканини використовується поліестерова сітка, яку поміщають у розігріте рідке ПВХ. Таким чином матеріал повністю просочується ПВХ , що дозволяє отримати однорідний, м’який матеріал, який найбільш стійкий до фізичного впливу.
Банер розрізняють за щільністю (густиною) від 340 грам на 1 метр квадратний до 900 грам на 1 метр квадратний. Ми використовуємо литий банер щільністю від 440гр/м.кв. до 510 гр/м.кв. Щільніші банери 600-900гр/м.кв. використовуються для виготовлення автомобільних тентів або конструкцій з високим вітровим навантаженням.

Ламінований банер.
Такий банер виготовляється шляхом ламінування тонкої ПВХ-плівки на поліестерову сітку. Такий банер є дешевшим у виробництві, але боїться морозу, згину, фізичного впливу. Саме тому «Студія Друку» не використовує ламінований банер у своєму виробництві.
Адже якість продукції — передусім.

Банерна сітка.
Техніка виготовлення банерної сітки дуже схожа до виготовлення литого банеру. Єдина відмінність – це перфорація полотна. Банерна сітка дозволяє пропускати світло до 30%. Типово використовується для приховання фасадних будівельних робіт. Нею вкривають будівельні ліси. Окрім естетичної сторони ще й з’являється практична — сітка затримує будівельне сміття. За рахунок перфорації всередину проникає свіже повітря та природне світло. Також банерну сітку застосовують при потребі розмістити банерну рекламу у вітронавантажених місцях. Але за рахунок перфорації яскравість та контраст малюнку на банерній сітці дещо нижчий ніж у литого банеру. Цей вид банерної реклами замовляють, коли потрібно задіяти площі фасадів та стін, які цільова аудиторія розглядатиме з значної відстані.

Двосторонній банер.
Цей вигляд дозволяє роздрукувати зображення на банері з двох сторін. І хоча реальний досвід говорить що надійніше і економічно вигідніше використати два односторонні банери, цей вид банеру має право на життя. Типовим представником є перетяжка над транспортною артерією. Для зменшення вітрового навантаження у банерній тканині прорізаються вітрові кишені у формі букви “U”. Двосторонній банер має такі ж технічні дані як литий.


Завітайте у компанію “Студія Друку” та замовте банер, який служитиме довго, буде яскравим та наголосить уваги потенційних клієнтів на Ваших первагах і вашому бренді. А наші дизайнери розроблять макет абсолютно безкоштовно.