Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44

Широкоформатний друк — основа зовнішньої реклами

Розрахунок вартості замовлення

Потрібно уточнити вартість друку? Маєте готовий до друку макет чи ідею?

Ми готові порахувати вартість Вашого замовлення, погодити технічне завдання для дизайнерів та виготовити
Ваше замовлення вчасно та якісно.

Широкоформатний друк у Тернополі — реклама яку побачать!

Яскрава, соковита й приваблива зовнішня реклама – запорука ефективності рекламної кампанії. Домогтися такого ефекту допоможе широкоформатний друк. Цей вид реклами вимагає від поліграфічних компаній особливих умов виробництва. Широкоформатний друк спрямований на виготовлення рекламних банерів, стендів, афіш, постерів, табличок та інших видів продукції.

Щодня ми бачимо яскраві бігборди, барвисті вітрини магазинів, сітілайти. Сьогодні стало нормою, коли над проїжджими частинами доріг рясніють величезні рекламні щити, що зазивають скористатися послугами або купити товар. Популярність цього виду друку цілком обґрунтована, оскільки користі від реклами на сітілайті набагато більше, ніж від реклами на ТБ чи радіо. Рекламно-поліграфічна компанія «Студія Друку» володіє досвідом та необхідним обладнанням для створення широкоформатного друку. У нашому розпорядженні 4 друкарські машини, що дає можливість виконувати роботи будь-якого рівня складності.
Співробітники компанії – люди, які знають свою справу, тому ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджерів. Крім того пропонуємо унікальну послугу з безкоштовної розробки макету для друку, додрукарської підготовки та адаптації Вашої реклами для друку у «Студії Друку».

Широкоформатний друк поділяється за типом розміщення

Зовнішня екстер’єрна реклама. Розміщується на вулиці, привертає увагу оригінальним дизайном та різними формами.
Характеризується фарбами стійкими до погодніх чинників, таких як сніг, дощ, сонячне опромінення. Зазвичай друкується сольвентними або УФ чорнилами.

Оскільки зовнішня реклама розглядається з достатньої відстані, то для економії чорнил та коштів Замовника використовується друк з низькою розділовою якістю і розміром краплі 30пл.

Такий друк називається: Хороша якість до 720dpi
Інтер’єрна реклама. Стане відмінним доповненням дизайну приміщення. Можна оформити не тільки комерційний простір, а й квартиру, кімнату. Характеризується високими вимогами до кольоропередачі. Друкується екосольвентними, водними, латексними та УФ чорнилами.

Інтер’єрний друк споживач зазвичай розглядає дуже уважно і зблизька. Тому для такого друку використовуються принтери з максимальною розділовою якістю, невеликою швидкістю друку, щоб позбутись артефактів і мінімальним розміром друкованої краплі 3пл.

Такий друк називається: Фотоякість до 2880dpi

Сольвентний та екосольвентний друк. У чому різниця?

Жорсткий сольвент. Більшість рекламних бігбордів, афіш та постерів оформлені в яскравих фарбах. Спеціальним чорнилом наносяться кольорові зображення на носії. Такий спосіб називається сольвентним друком. Сольвент (розчинник) має властивість розчиняти ПВХ, плівку та інші матеріали, завдяки чому його можна застосовувати у фарбах. Для сольвентного друку використовують широкоформатні принтери. Краплі фарби, проникаючи у матеріал, розчиняють його. Тим самим матеріал і чорнило стають єдиним цілим.
Серед інших переваг фахівці виділяють такі:
• перед друком не потрібна попередня підготовка матеріалу;
• чорнила сохнуть дуже швидко;
• зображення не змивається, не тріскається;
• широкоформатний друк сольвентними чорнилами коштує набагато дешевше, ніж інші види друку.
Поряд з перевагами сольвентний друк має деякі мінуси: фарби досить токсичні та виділяють різкий, неприємний запах, якість малюнка відносно низька, що обмежує використання лише зовнішньою рекламою.
Розділова здатність сольвентного друку у компанії «Студія Друку» від 360 до 720dpi.
Екосольвент. У поліграфії особливим попитом користується екосольвентний друк. Тут також застосовуються спеціальні чорнила, однак вони суттєво менш токсичні та не мають різкого запаху, на відміну від сольвенту. Серед інших переваг екосольвентного друку – висока якість малюнка, стійкість до вологи, можливість використовувати для друку елементів інтер’єру, фотоякість з розділовою здатністю до 2880dpi.
Екосольвентний друк використовується для створення фотошпалер, картин на полотні, постерів, афіш, виставкових стендів та POS матеріалів.
Також екосольвентним друком друкуються невеликі наліпки і шильди для промисловості та торгівлі.

У випадку, якщо Замовник надає перевагу якості та довговічності над економічністю – ми завжди рекомендуємо екосольвентний друк.

Оформити замовлення дуже просто: телефоном, viber, telegram, e-mail або безпосередньо в офісі. Працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00 години. Шукаєте, де замовити широкоформатний друк в Тернополі? Завітайте до «Студії Друку» за адресою: вул. За Рудкою, 33, оф. 21.