Внутрішній курс € =40 | € (з ПДВ)=44
Про нас

Чекаємо Вас

Рекламно-поліграфічна компанія “Студія Друку” успішно працює на ринку понад 20 років, із червня 2003 року. За цей час компанія з невеличкої ремісничої фірми розрослась до однієї з найбільших компаній регіону на ринку рекламної та поліграфічної продукції.

Компанія спеціалізується на:
– широкоформатному друці як інтер’єрної якості, так і великоформатні конструкції;

– шовкографія замкнутого циклу, від виготовлення рам та натяжки сит до високотехнологічного друку УФ-фарбами та вибіркового лакування. Трафаретне фольгування, гліттерний лак, блістерний клей та багато інших ефектів;

– цифровому повноколірному і чорнобілому друці;

– офсетному друці рекламної продукції, як то буклети, флаєри, календарі і т.п.;

безкоштовній підготовці дизайн-макетів у власній дизайн-студії.


Компанія “Студія Друку” — це найсвіжіші ідеї стильного дизайну, професійний підхід до виконання Ваших побажань, розумні та обгрунтовані ціни, суворе дотримання термінів виконання Ваших замовлень та бездоганна якість виготовленої продукції.

Почнімо!

Потрібно уточнити вартість друку? Маєте готовий до друку макет чи ідею?

Ми готові порахувати вартість Вашого замовлення, погодити технічне завдання для дизайнерів та виготовити
Ваше замовлення вчасно та якісно.

Наша філософія

Наша компанія у будь-якому замовленні орієнтована на тривале співробітництво.
Ми відкриті до самих нестандартних рішень і готові пропонувати нашим клієнтам найіноваційніші рішення. Своєю роботою і якістю продукції ми вибудовуємо довірчі стосунки із Вами!
А в якості подяки, в подальшому отримуємо Ваші рекомендації. Ми дуже дорожимо своєю репутацією. Ми вірні тому, хто вірний нам! В якості подяки за Вашу лояльність ми надаємо Вам постійну знижку за обсяги і тривалість співпраці.

Наші вміння

 • Багаторічний досвід понад 20 років;
 • Стабільна професійна команда;
 • Власне виробництво (600 м.кв. виробничих площ);
 • Якість – наш головний критерій
 • Контроль на усіх етапах друку
 • Гнучка цінова політика
 • Лояльність до постійних клієнтів
 • Ексклюзивність проектів
 • Креативність у дизайні
 • Наші принципи

  Терміни

  – На вчора! Вже! Доплачу за терміновість!
  – Це все не наша робота.
  По всіх замовленнях, які ми беремо в роботу, чітко погоджені терміни виконання — і ми докладемо надлюдських зусиль, щоб ці терміни дотримати!
  Для нас важливе кожне замовлення, ми розуміємо ціну вчасної реклами чи продукції – і саме тому ми обіцяємо реальні терміни виконання Вашого замовлення.

  Якість

  Ви читаєте цей текст – а значить, із високою ймовірністю, ви маєте рекомендації від ваших знайомих, друзів чи партнерів щодо нашої роботи. І ніщо не залучає нових клієнтів краще, ніж репутація. А у поліграфічному виробництві репутація – це якість.
  Ми ретельно відносимось до якості Вашого замовлення. Ми використовуємо лише найкращі європейські матеріали, найіноваційніше обладнання та наш багаторічний досвід.

  Дизайн

  Завдяки тому, що наша дизайн-студія самостійно розробляє дизайн Вашої реклами – ми можемо гарантувати не лише якісний друк, а й результат, що відповідатиме ескізу.
  Наші фахівці здійснюють дополіграфічну підготовку макетів до друку з врахуванням всіх особливостей обладнання.
  На кожному етапі нашої роботи здійснюється постійний контроль та корекція виробничих процесів — а значить ви отримуєте продукцію, яку замовляли.

  Контакти

  вул. За Рудкою, 33, оф. 21,
  Тернопіль, Україна 46003

  понеділок • п'ятниця
  9:00 • 18:00