Друк на футболках

Друк на футболках

Друк на футболках в Тернополі

Які методи друку на футболках існують. Переваги та недоліки методу шовкографії. Чому обирають саме шовкографію для нанесення зображень на одяг.

Особливе місце у гардеробі більшості модників та модниць займає одяг з оригінальними принтами. Наприклад, футболка – повсякденний предмет одягу. А якщо додати до цього незвичайний друк на футболці методом шовкографії, то ви будете привертати захоплені погляди оточуючих.

Знайти у магазині футболку з оригінальним зображенням – завдання непросте. Але вихід є – оформити замовлення на друк на футболках Тернопіль, товстовках, світшотах або іншому одязі. Така послуга сьогодні – одна із затребуваних у студіях друку. Варто відзначити, що друк на футболках часто використовується як один з методів реклами компанії або для створення корпоративного стилю.

Принт на футболках Тернопіль можна замовити у «Студії Друку», де за прийнятну ціну та в оптимальні терміни виготовлять необхідну кількість примірників. Ми використовуємо такий спосіб друку, як шовкографія. Оскільки одяг часто піддається пранню, то важливо, щоб малюнок зберігав свою яскравість якомога довше. Тому ми наносимо зображення прямим карусельним шовкотрафаретним друком пластизолевими фарбами.

Друк на футболках Тернопіль

Переваги та недоліки шовкографії

Нерідко ми чуємо таке запитання від клієнтів: «Які способи нанесення принтів використовуються для друку на одязі, зокрема футболках?». У роботі ми використовуємо три методи друку:

  • шовкотрафаретний;
  • термотрансферний;
  • сублімаційний.

У кожного з цих способів є свої плюси та мінуси. Але розповімо про такий метод, як шовкографія на тканині, плюси та мінуси цього способу.

шовкографія на футболках

Шовкографія сьогодні вважається одним з найкращих варіантів друку. Незважаючи на те, що техніка нанесення принтів на одяг змінилася, суть самого методу залишилася незмінною. Такий спосіб краще використовувати для виконання великих замовлень, тому що друк футболок шовкографія – не найдешевший варіант. Однак розраховувати на швидку роботу все ж не варто. Футболки друк в рамках одного замовлення триває близько 3-х робочих днів. Такий тривалий термін пов’язаний з тим, що для шовкографії виготовляються спеціальні трафарети під кожен колір.

До переваг друк футболок Тернопіль методом прямої шовкографії можна віднести:

  • Довговічність – одяг з принтом, нанесеним цим методом, здатний витримати понад 50 прань. Кольори залишаються яскравими та соковитими.
  • Економічність – чим більше тираж друку, тим нижча кінцева вартість замовлення.
  • Якість – зображення довгий час зберігають свій первісний вигляд.
  • Екологічність – друк нашими фарбами пройшов сертифікацію для друку дитячого одягу.

Поряд з явними перевагами друку шовкографією, є й деякі мінуси методу: для маленького тиражу шовкографія – досить дороге задоволення. Крім того, при прямій шовкографії неможливо нанесення фарби з півтонами та переходами. Але якщо для вас це не має принципового значення, то друк на футболках замовити простіше простого!

Пропозиції від друкарні «Студія Друку»

Наша друкарня пропонує нанесення зображення на футболки та інший одяг методом прямої шовкографії. Процес відбувається у кілька етапів:

  • вибираєте виріб, на який потрібно нанести принт, та кількість тиражу;
  • дизайнери розробляють ескіз зображення. Якщо у вас вже є готовий макет, можете надати його нам;
  • узгоджується метод друку та терміни виконання.

Якщо шукаєте футболки на заказ Тернопіль, то «Студія Друку» виконає роботу в обумовлений строк та за прийнятну ціну.

Незважаючи на те, що вартість друку методом прямої шовкографії складно назвати бюджетною, все ж таки він користується попитом серед наших клієнтів. До кожного замовлення наші співробітники підходять з відповідальністю й уважністю. Нам важливо виконати роботу на якісному рівні, а не швидко. Саме за такий підхід нас й цінують клієнти – як приватні особи, так і великі компанії.

Якщо хочете, щоб виріб радував не тільки вас, але й людей, яким дарується футболка з принтом, рекомендуємо вибрати шовкографію. Ціна на друк на футболках Тернопіль порадує вас. На продукцію надається гарантія.

Наші дизайнери готові втілити у реальність будь-яку сміливу задумку, адже креатив – друге ім’я «Студії Друку». Ми допоможемо вам підібрати цікавий дизайн або з радістю втілимо вашу ідею.

Телефонуйте або пишіть повідомлення на пошту, менеджери оперативно реагують на заявки та відповідають на усі запитання.

«Студія Друку» працює для вас!

Перейти до сторінки контактів