ЧЕКАЄМО ВАС

Рекламно-поліграфічна компанія “Студія Друку” успішно працює на ринку з 2003 року. За цей час компанія з невеличкої ремісничої фірми розрослась до однієї з найбільших компаній регіону на ринку рекламної та поліграфічної продукції.
Компанія спеціалізується на:
– широкоформатному друці як інтер’єрної якості, так і великоформатному друці
– шовкографічне виробництво замкнутого циклу, від виготовлення рам та натяжки сит до високотехнологічного друку УФ-фарбами і т.п.
– підготовці макетів до друку будь-якої складності

Компанія “Студія Друку” – це найсвіжіші ідеї стильного дизайну, професійний підхід до виконання Ваших побажань, розумні та обгрунтовані ціни, суворе дотримання термінів виконання Ваших замовлень та бездоганна якість виготовленої продукції.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Потрібно уточнити вартість друку? Готовий до друку макет? Потрібно створити рекламу чи лого?
Ми готові порахувати вартість Вашого замовлення, погодити дизайн та виготовити Ваше замовлення вчасно та якісно.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Наша компанія орієнтована на тривале співробітництво.
Ми відкриті до самих нестандартних рішень і готові пропонувати нашим клієнтам найіноваційніші рішення. Своєю роботою і якістю продукції ми вибудовуємо довірчі стосунки із Вами! А в якості подяки, в подальшому отримуємо Ваші рекомендації. Ми дуже дорожимо своєю репутацією. Ми вірні тому, хто вірний нам! В якості подяки за Вашу лояльність ми надаємо Вам постійну знижку за обсяги і тривалість співпраці.

НАШІ ВМІННЯ

  • Багаторічний досвід
  • Стабільна професійна команда
  • Власне виробництво
  • Якість – наш головний критерій
  • Контроль на усіх етапах друку
  • Гнучка цінова політика
  • Лояльність до постійних клієнтів
  • Ексклюзивність проектів
  • Креативність у дизайні

ДИЗАЙН

Завдяки тому, що ми самі розробляємо дизайн Вашої реклами - ми несемо повну відповідальність за результат.
Наші фахівці здійснюють дополіграфічну підготовку макетів до друку з врахуванням всіх особливостей обладнання.
На кожному етапі нашої роботи здійснюється постійний контроль та постійна корекція кольорових профілів - а значить ви отримуєте саме таку продукцію, яку замовляли.

ТЕРМІНИ

На вчора! Вже! Доплачу за терміновість! - Це все не наша робота.
По всіх замовленнях, які ми беремо в роботу, чітко погоджені терміни виконання - і ми докладаємо надлюдських зусиль, щоб ці терміни дотримувати!
Для нас важливе кожне замовлення, ми розуміємо ціну вчасної реклами чи продукції - і саме тому ми обіцяємо реальні терміни виконання Вашого замовлення.

ЯКІСТЬ

Ви читаєте цей текст - а значить, із високою ймовірністю, ви маєте рекомендації від ваших знайомих, друзів чи партнерів щодо нашої роботи. І ніщо не залучає нових клієнтів краще, ніж репутація. А у поліграфічному виробництві репутація - це якість. Ми ретельно відносимось до якості Вашого замовлення. Ми використовуємо лише найкращі європейські матеріали, найіноваційніше обладнання та наш багаторічний досвід.