Завантаження файлів через сайт має обмеження на розмір – 20Mb.

Перевірте будь-ласка чи розмір Вашого файлу не перевищує цей розмір. Якщо Ваше замовлення більшого об’єму, то скористайтесь наступними рекомендаціями щодо розділової здатністі растрових зображень (при масштабі 1:1) в залежності від розміру кінцевого виробу:
– до формату а4 – 300dpi;
– до формату а3 – 250dpi;
– до формату а2 – 200dpi;
– до формату а1 – 150dpi;
– формат Сіті (1,20 х 1,80м) – 100dpi;
– формат Бігборд (6 х 3м) – 50dpi;
– брендмауери понад 50м2 – 30dpi.

Також рекомендуємо перед завантаженням скористатись архіватором для зменшення об’єму файлу.

Якщо Ваш файл все таки більший за обсягом – розмістіть Ваш файл на надійному файлообміннику та перешліть посилання на нього на e-mail sd@sd.te.ua

Центральний офіс нашої компанії знаходиться у м. Тернопіль, вулиця За Рудкою, 33. Офісно-адміністративна будівля жовто-зеленого кольору з скляним ліфтом на фасаді. 2-й поверх. Перші двері праворуч). Координати 49.559915, 25.596197

Наша компанія працює з усіма доступними в Україні системами оплати. Якщо Ви представляєте підприємство/організацію — то можлива оплата з ПДВ або на ФОП (ІІІ-категорії) без ПДВ.

Різниця в кольорі у першу чергу виникає через різні кольорові системи. Усі монітори відображають зображення у кольоровій моделі RGB. Друк же відбувається у моделі CMYK. Крім того важливою суб’єктивною складовою кольору є зовнішнє освітлення. Для отримання максимального відтворення кольорів потрібно використовувати професійні монітори, регулярно проводити їх кольорокалібрування. У професійних програмних пакетах ми рекомендуємо використовувати наступні профілі:

  • RGB – sRGB IEC61966-2.1 або Adobe RGB
  • CMYK – ISO Coated v2 (ECI) або Euroscale Coated

Для отримання сталого кольору при друці шовкотрафаретним фарбами рекомендуємо колір погоджувати за системою Pantone.

У широкоформатному та цифровому друці наша компанія також надає безкоштовну можливість зробити кольоропробу до 100 квадратних см.

Існує кілька способів оклеювання:

  • “По-сухому”  – підготуйте поверхню та обов’язково обезжирте її. Приміряйте наклейку і розмістіть її разом з підкладкою на поверхні. Зафіксуйте її монтажним скотчем посередині. З одного боку відірвіть плівку наклейки від підложки на 10-20см і відріжте підложку. Починаючи від середини приклейте плівку у зоні де немає підкладки. Поступово відриваючи підкладку доклейте плівку до кінця. Відео поклейки на сухо.
  • “На мокро” – підготуйте поверхню та обов’язково обезжирте її. Приміряйте наклейку. Підготуйте пом’якшену воду без домішок у пульверизаторі (дистильовану). Повністю зніміть захисну підкладку з наклейки та рясно зволожте або клеєву сторону наклейки, або поверхню. Розмістіть наклейку на поверхні. За допомогою шпателя виженіть від середини до країв воду з під наклейки. Відео поклейки по мокрому. До речі – автовишиванки ми також виготовляємо.

Час полімеризації клею складає 48 годин. До закінчення цього часу не рекомендується здійснювати жодного впливу на наклейку.

Поклейку можна здійснювати при температурі в приміщенні і температурі поверхні не нижче +15C

Виникла проблема?

Ми з радістю Вам допоможемо!