Адресні таблички

Адресна таблиця та вказівник

У "Студії Друку" Ви можете замовити унікальні адресні таблиці створені нашими дизайнерами. Вибирайте один з 5-ти дизайнів та колір нанесення, вкажіть свою адресу та контакти і отримайте адресну таблицю з якісних матеріалів. Можлива розробка індивідуальних вказівників.

Адресна таблиця — замовлення:

Саме в нас Ви можете замовити такі необхідні адресні таблиці або вказівники. Виготовляються вони із надстійкого КОМПОЗИТНОГО матеріалу PLABOND (термін експлуатації від 5 років) або рекламного пластику ПВХ (термін використання від 1 року). Обидва матеріали мають товщину 3мм.  

Нееластична полімерна основа КОМПОЗИТНОЇ адресної таблиці у поєднанні із зовнішнім покриттям алюмінієвими панелями відіграє ключову роль у формуванні низки переваг цих панелей: статичність розміру; метеорологічну незалежність; відсутність корозії; можливість свердління отворів для кріплення. 

ПЛАСТИКОВІ ПВХ вказівники виготовляються із спіненого пластику, що дає їм наступні переваги: мала вага — їх можна монтувати на гладкі фасади за допомогою двостороннього скотчу; низька вартість готового виробу; легка обробка для монтування можна вкручувати шурупи прямо у пластик. 

Зображення наносяться спеціалізованими плівками і ламінуються УФ-стійкою плівкою. Ваш вказівник завжди буде якісно відрізнятись від оточуючих. Вибирайте матеріал, розмір та форму, колір серед готових шаблонів, або замовте індивідуальну адресну таблицю.


Адресні таблиці з ПВХ пластику:

Адресні таблички

112 грн. — Мінімальний, 300х300мм, ПВХ

Розмір вказівника 30 х 30см. Виготовляється із 3мм пластику. Надзвичайно чіткий номер будинку. Для будинків всередині вулиці.

Адресні таблички

208 грн. — Стандартний, 700х250мм, ПВХ

Розмір вказівника 70 х 25см. Виготовляється із 3мм пластику. Рекомендовано для господарств, що розміщені на розі вулиць.

Адресні таблиці з КОМПОЗИТУ:

Адресні таблички

428 грн. — Сучасний, 500х300мм, композит

Розмір вказівника 50 х 30см. Виготовляється із 3мм композиту. Надзвичайно чітка назва вулиці.

Адресні таблички

744 грн. — Класичний, 700х380мм, композит

Розмір вказівника 70 х 38см. Виготовляється із 3мм композиту. Рекомендовано для будинків, що розміщені на віддалі від дороги.

Адресні таблички

744 грн. — Класичний номер, 700х380мм, композит

Розмір вказівника 70 х 38см. Виготовляється із 3мм композиту. . Рекомендовано для будинків, що розміщені на віддалі від дороги і де у пріоритеті є номер будівлі.

Не зволікайте та замовляйте адресні таблиці у “Студії Друку”, адже згідно чинного законодавства, з 1 червня 2020 року штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах будуть досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, ферми, бюджетних установ і церкви.

І не забудьте переглянути нижче наше промо відео!