Бігборди та постери

Бігборд чи біллборд

Без різниці як назвати — це один з найпопулярніших і найдієвіших рекламоносіїв у сучасному світі. У "Студії Друку" Ви можете замовити друк постеру чи банеру для бігборду. До речі, дизайн одного макету ми зробимо Вам безкоштовно, тому будьте уважні при підготовці технічного завдання.

Постер чи банер для бігборду — замовлення:

Саме в нас Ви можете замовити дизайн та друк постера чи банера для розміщення на бігборді. Також Ви можете замовити дизайн та друк сітілайтів та афіш, рекламних постерів для зупинок громадського транспорту. 

БІГБОРДИ

Бігборди та постери

800 грн.

Паперовий постер з європейського паперу BlueBack. Складається з 8-ми частин. Клеїться з нахлистом. Поклейку починати з лівого нижнього кута бігборду. Зворотня сторона зафарбована у блакитний колір. Термін експозиції до 6 місяців.

Банер

4000 грн.

Морозостійкий литий банер щільністю 510 гр/м. Друк стійкими фарбами. Люверси (металеві кільця) по периметру кожні 500мм. Розмір 6000х3000мм. Можна перевішувати на інші конструкції. Термін експозиції від 1 року.

СІТІЛАЙТИ

City Light

240 грн.

Просвітний паперовий постер CityLight з європейського паперу щільністю 150гр/м. Розмір 1800х1200мм. Фотоякість друку. Безкоштовна розробка макету. Термін експозиції до 1 року.

Бігборди та постери

200 грн.

Непросвітна паперова афіша розміру 1800х1200мм з паперу BlueBack щільністю 115гр/м. Фотоякість друку. Безкоштовна розробка макету/ Термін експозиції до 6 місяців.

Економити на виготовленні постера не вартує з кількох очевидних причин: 

– Вартість оренди щита суттєво переважує вартість виготовлення постера чи навіть банера, а тому краще рекламуватись якісною площиною;

– Вартість поклейки постера чи монтажу банера переважає умовну економію при друці на неякісних матеріалах нестійкими фарбами. 

“Студія Друку” — це друк оригінальними чорнилами на високоякісних матеріалах. Для постійних клієнтів – завжди знижки.