Наклейки від “Студії Друку”

Наклейки навколо нас!

Чи замислювалися Ви коли-небудь яка кількість наліпок Вас оточує у щоденному житті? Вони скрізь – на техніці, продуктах харчування, миючих засобах, косметиці, меблях, товарах найрізноманітніших брендів… Студія Друку приймає замовлення на наліпки щоденно! І це не дивно, адже стікери і наклейки – це один із дієвих видів нагадуваної реклами.

Наліпки значно прискорюють процес маркування чи сортування товарів на великих складах, торгових центрах. Вони – невід’ємна частина у роботі маркетологів і рекламодавців, адже яскраві зображення завжди привертають увагу. Важко уявити роботу офісних працівників без стікерів, які оптимізують роботу з документацією. Навіть у домашньому побуті є місце наклейкам – вони цікаве і, що не менш важливо, практичне доповнення до контейнерів з різними видами харчових продуктів на кухні.

Кожен захід – чи офіційний, діловий, чи розважальний – послуговується наліпками як засобом ідентифікації. Також це доступний і швидкий спосіб оформлення іміджевої продукції. 

А яким скарбом є наклейки з улюбленими героями для дітей! Студія Друку в цьому вже неодноразово переконалася!

Друк зовнішньої реклами також не обходиться без наліпок – яскраві вітрини магазинів, закладів харчування, салонів краси, найрізноманітніші написи і зображення на транспорті тощо – усе це великі наклейки.

Друкуються наклейки на самоклеючому папері або самоклеючій плівці. Плівка більш стійка до впливу зовнішніх факторів, таких як вода чи сонячне проміння. Якщо ж це гарантійні пломби – їх друкують на саморуйнівному папері. Рекламу на транспорті друкують на спеціальній транспортній плівці – вона більш еластична і довговічніша, стійка до регулярного миття автомобілів, тим самим зберігаючи свою яскравість й ефектний вигляд. Тому це чудове рішення для брендування авто.

Які наклейки пропонує Студія Друку?

– друк на самоклеючому папері;

– на самоклеючій плівці Oracal;

– на спеціальних плівках для транспорту;

– на світлоповертаючій плівці;

– плотерна порізка плівок;

– гарантійні пломби;

– об’ємні наліпки – шильди;

– широкоформатний друк наклейок;

– друк на перфоплівці;

– шовкографія;

– багато іншого.


А ще наші дизайнери безкоштовно допоможуть розробити цікавий дизайн Вашої наклейки і підготують його до друку. Тому, якщо шукаєте якісний і яскравий варіант – тоді Вам у Студію Друку!

У нас замовляють найкращі!

1 думки про “Наклейки від “Студії Друку””

  1. Сповіщення: Шовкографія | Студія Друку

Коментарі закриті.