Шовкографія

You are currently viewing Шовкографія

Основна спеціалізація нашого підприємства – шовкотрафаретний друк, або як його ще називають шовкографія.

Ця технологія дозволяє друкувати “все по всьому”, адже є можливість друкувати як на надзвичайно товстих матеріалах, так і на матеріалах що не вбирають фарби, мають певний рельєф.

При шовкографії фарба завжди лягає з певним рельєфом. Це пов’язано з щільністю сита, через який проводять друк. Останнім часом “вищим пілотажем” у шовкографії є практично безрельєфний друк через сита високої щільності. З другого боку товщина шару фарби може досягати 500мк, що робить шовкографію найбільш стійкою, серед усіх видів друку, до вигоряння фарби, її стирання чи просвічування.

Візитні картки

Найбільш престижними вважаються візитні картки та бланки надруковані саме цією технологією. У поєднанні з щільними, фактурними дизайнерськими картонами – ця технологія дозволяє досягнути ефекту повного перекриття кольору паперу фарбою, друк металізованими (золото/срібло/бронза) фарбами, поєднання матових та глянцевих фарб. Починаючи з 2015 року наша компанія налагодила випуск візитних карток з прозорих та молочних пластиків. Такі візитки презентують нові технології, ми рекомендуємо їх для інноваційних компаній, що виводять на ринки прогресивні технології, як то металопластикові вікна, безрамні конструкції і т.п.

Наклейки

Наліпки та таблички надруковані шовкотрафаретним друком на самоклейких плівках чи пластиках служать у рази довше, ніж надруковані іншими видами друку. Саме тому ця технологія друку є незамінною у виготовленні знаків безпеки, протипожежного захисту, інформаційних та інших табличок для тривалого часу експозиції.

Рекламні продукти надруковані шовкографією надзвичайно довго (від 5 років) не вигорають на сонці, не вимиваються від опадів, не потребують додаткових елементів захисту від навколишнього середовища – таких як ламінація.

Шильди та наклейки з шовкотрафаретним друком користуються заслуженою популярністю у виробників медичного та харчового обладнання, адже їхнє обладнання завжди працює у агресивних середовищах.Також цей вид друку все більше використовується для декорування продукції в комплексі з офсетним чи цифровим друком.

Друк на текстилі

Найнадійніша технологія нанесення малюнку на текстиль, в т.ч. футболки, є прямий шовкотрафаретний друк – тому у нас постійно замовляють друк на корпоративному одязі, футболках, спортивній формі, викройках  і т.п. Крім того ця технологія є однією з найекологічніших для нанесення – вона дозволена для друку на дитячому одязі.

Спеціальні види друку

З допомогою шовкографії можна друкувати металізованими фарбами, перламутровими та такими що змінюють свій колір під впливом світла чи температури.
Друк лотерейними фарбами (скретч).

Наша компанія здійснює нанесення блістерного лаку. Це лак який під температурою перетворюється у клей і до нього приклеюють прозору блістерну упаковку. Найзвичнішим є упакування звичайних батарейок.

Захист продукції шляхом нанесення прозорої фарби, яка видима під УФ-променями.

Шовкотрафаретне вибіркове УФ-лакування та глітерування — це новинка на ринку поліграфічних послуг, адже воно додає респектабельності вашій продукції, а особливо в комплексі, коли використовувати вибіркове матове та глянцеве лакування, декорування з ефектами піску та кори, у формі та об’ємі каплі води — це дасть змогу акцентувати дизайн на головному, створить ефект надзвичайно дорогої продукції і продовжить термін служби продукції.

Фольгування

З 2018 року наша Студія почала робити холодне фольгування – а саме перенесення фольги за допомогою спеціальних шовкографічних клеїв.
Максимальний формат друку 1200 х 800мм.

Мінімальне економічно обгрунтоване замовлення для шовкографії — 100шт.

Друк масок дорожніх знаків

З 2020 року компанія “Студія Друку” освоїла виготовлення світлоповертаючих масок для виготовлення дорожніх знаків. Трафаретний друк здійснюється оригінальними фарбами Oralight 5018 на світлоповертаючих плівках Oralight 5500, 5700, 5800, 5900, 6710, 6900 згідно технологічної специфікації виробника Orafol Europe GmbH.