Кольоровий лазерний друк

Кольоровий лазерний друк сьогодні – оптимальне рішення для багатьох сфер бізнесу. За допомогою лазерного друку можна отримати якісне зображення, що відрізняється яскравими та стійкими фарбами. Крім того, вартість цього виду друку цілком доступна для всіх споживачів – як приватних, так і корпоративних. У свою чергу, лазерний друк – частина цифрового друку, що на сьогодні є одним із кращих видів друку поліграфічної продукції.

Кольоровий лазерний друк
Кольоровий лазерний друк

У друкарні «Студія Друку» здійснюється друк поліграфічної продукції різних форматів – від флаєрів до рекламних банерів та бігбордів.

У більшості випадків лазерний кольоровий друк використовується для друку грамот, дипломів та сертифікатів. Однак його також можна застосовувати й для інших видів поліграфії. Технологія друку на лазерному принтері – це тонко організований та складний механізм, при якому використовується оптична система й статична електрика, тобто сухі чорнила переносяться на поверхню, яка запікається. Лазерний промінь у цьому процесі застосовується для розрядки та зарядки барабана, який передає зображення, і паперу.

З появою лазерного друку друкарні змогли оперативно виконувати замовлення, адже, на відміну від інших способів, кольоровий друк на лазерному принтері – справа практично п’яти хвилин.

Особливості кольорового лазерного друку

Кольоровий друк – сучасна та актуальна методика друкування. Для цього процесу не потрібно особливих навичок й підготовки. За рахунок оперативного друкування друкарні можуть скоротити часові та фінансові витрати. У свою чергу повнокольоровий друк зображень виконується однопрохідним способом. Простіше кажучи, для паперу потрібен всього один прогін для проходження через картридж з тонером, завдяки чому забезпечується висока оперативність.

Серед особливостей лазерного друку варто виділити наступні моменти:

 • лазерні відбитки спокійно реагують на світло та вологу;
 • зображення виходять рівними й гладкими;
 • зображення, отримані методом кольорового лазерного друку, стійкі до стирання;
 • у будь-який час у процес можна внести зміни;
 • за рахунок високої точності роботи можна отримати чіткі надруковані матеріали;
 • висока швидкість;
 • знижений ризик отримання зображення низької якості.

Крім того, цифровий друк не має на увазі створення та використання друкованих форм. Так, якщо для друку візитки або іншої поліграфічної продукції потрібно тиснення, то без початкового виготовлення кліше не обійтися. А лазерний друк – яскравий приклад друкування без форми.

Переваги та недоліки лазерного кольорового друку

Там, де необхідно роздрукувати ілюстрацію або іншу поліграфію, без кольорового друку не обійтися. У цій ситуації на допомогу прийде друкарня «Студія Друку», де можна замовити оперативний друк, оскільки одна з головних переваг лазерного друку – швидкість.


До інших переваг цього виду друку відносяться такі моменти:

 • яскраві, соковиті фарби зображення;
 • чіткість картинки;
 • нанесене зображення протягом довгого часу не стирається та не вигоряє на сонці;
 • можливість віддрукувати будь-яке зображення, незалежно від рівня складності.

Крім цього, ціна на лазерний друк досить демократична, що дозволяє замовити чималу кількість примірників.

Однак, незважаючи на переваги цього виду друку, незмінність вартості друку одного відбитку при рості тиражу є одним з головних недоліків. Також серед недоліків вважається досить обмежений спектр матеріалів для лазерного друку.

Оформлення замовлення

В арсеналі друкарні «Студія Друку» є високотехнологічне сучасне обладнання, що дозволяє віддрукувати десятки, сотні примірників. Завдяки використанню якісних матеріалів клієнти отримують якісно виконані замовлення.

На кольоровий друк діє оптимальна ціна, що дає можливість оформити як маленьке, так і велике замовлення. Замовити друк поліграфії, рекламної продукції дуже просто: зателефонуйте нам за вказаними номерами телефону або напишіть повідомлення на пошту, у месенджер. Менеджери оперативно розглянуть заявку, нададуть консультацію та відповіді на запитання.

Напишіть або зателефонуйте нам зараз, і ми запропонуємо найкраще рішення!

Перейти до сторінки контактів