Безкоштовний дизайн

Безкоштовний дизайн

БЕЗКОШТОВНИЙ ДИЗАЙН

Поліграфічна компанія “Студія Друку” здійснює розробку першого макету для подальшого друку у нас абсолютно безкоштовно*.

Наші дизайнери запропонують Вам рішення на основі Ваших побажань та технічного завдання на розробку макету. Не залежно від того, чи Вам потрібно каталог на сотню сторінок, чи банер «ОРЕНДА», чи календар, чи набір сувенірів для конференції — ми створимо професійний дизайн Вашої продукції. Мало того, ми одразу зробимо дополіграфічну підготовку макету до друку, проведемо відповідну кольорокорекцію щоб результат відповідав макету.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте комплексне обслуговування не маючи додаткових витрат на пошуки дизайнера та оплату його послуг.

Звичайно безкоштовного сиру не буває. Для захисту своєї інтелектуальної праці всі макети, що розробляються у дизайн-студії нашого підприємства, залишаються власністю компанії «Студія Друку»  та афільованих до нього осіб і не може бути переданий третім особам без Вашого дозволу та погодження з відповідальною особою компанії «Студія Друку».
У випадку Вашого бажання викупити макет після друку у електронній формі  — вартість визначається у загальному прайс-листі на сторінці наших цін.

Якщо Ви хочете розробити у нас логотип чи бренд бук Вашого бренду — можете завантажити бриф, заповнення якого дозволить Вам зосередитись на ключових питаннях дизайну.

* Послуга “безкоштовного дизайну” надається за умови замовлення друку однотипної продукції на суму більшу [kurs type=”a” price=”20″] грн.